Porų konsultavimas

Poros konsultacijoje dirbame dviese: filosofas Gediminas Milašius ir psichologė Justina Petronytė. Mes baigėme geštaltinės psichoterapijos studijas institute „Dialogas“, kasmet tobulinamės Gestalt Associates Training Los Angeles GATLA (JAV) vasaros mokymuose. 

Poros konsultacija – tai saugus ir konfidencialus susitikimas pasikalbėti su savo partneriu, atsitraukus nuo buities ir kasdienybės. Šiame pokalbyje dalyvausime mes – poros konsultantai. Svarbu paminėti, kad nesame santykių ekspertai ir neturime išankstinio žinojimo, kaip teisingai būti santykiuose. Žinome, kad geriausius savo poros/šeimos sprendimus priims patys partneriai. Savo užduotimis laikome: padėti Jums kalbėtis apie vienas kito poreikius bei norus; atkreipti dėmesį į tas situacijas, kuriose galbūt neišgirstate vienas kito; sukurti erdvę patirti vienas kitą kitaip negu esate įpratę. 

Susitarti dėl pirmojo susitikimo susisiekite telefonu 8 682 68043 (Justina) arba elektroniniu paštu justina@delsaves.lt. 
Poros konsultacijos kaina 100 eur. 
Susitikimai vyksta adresu Kęstučio g. 17, Vilniuje. 

 

Justina Petronytė

Psichologė - psichoterapeutė
Nuo 2014 metų konsultuoja suaugusius ir poras. 

Gediminas Milašius


Psichoterapeutas, filosofas. Nuo 2016 m. privačiai konsultuoja suaugusius individualiai ir poras. Dirba psichologu šv. Jono vaikų globos namuose.

Tai gali būti Jūsų pirmas žingsnis.
Parašykite mums!

Atsakome labai greitai.


© 2017, Visos teisės saugomos