Justina Petronytė

Apie mane


Esu psichologė ir geštaltinės psichoterapijos praktikė kviečiu į susitikimą, pokalbį bei pokytį, jeigu jaučiate, kad atėjo laikas, naujau pažvelgti į save ir savo gyvenimo pasirinkimus. 

Apie mano išsilavinimą: Psichologijos bakalauro ir magistro studijas baigiau Vilniaus universitete, vėliau ketverius metus tęsiau mokymąsi Geštaltinės psichoterapijos institute „Dialogas“  ir toliau gilinu žinias GATLA (Gestalt Associates Training Los Angeles) mokymų programose. Esu psichologų sąjungos narė, vadovaujuosi Psichologų profesinės etikos kodeksu, be to savo darbą reguliariai aptariu profesinėse supervizijose.

Kaip reikšmingus asmeninio bei profesinio augimo etapus vertinu savanorystes emocinės paramos tarnyboje „Jaunimo linija“, kūrybinėje vaikų ir jaunimo stovykloje „Lietuvos Atgaja“, devynerių mėnesių savanoriškoje tarnyboje, kurią atlikau Gruzijoje (Tbilisyje). Svarbią profesinę patirtį kaupiau dirbdama psichologės darbą Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje.

Šiuo metu dirbu „Geštalto psichoterapijos namuose“ (Kęstučio g. 17) su suaugusiais ir poromis (poras konsultuojame su kolega Gediminu Milašiumi.

Konsultacijos kaina - 50 eur. Jeigu kaina yra kliūtis kreiptis pagalbos, turiu galimybę pirmas tris konsultacijas suteikt nemokamai, o vėlesnes už socialinę kainą (šiais atvejais dėl kainos tariamės individualiai).  

Laukiu Jūsų skambučio tel. 8 682 68043 arba žinutės el. paštu justina@delsaves.lt arba parašykite čia.

Iki susitikimų, 
Justina 

Tai gali būti Jūsų pirmas žingsnis.
Parašykite mums!

Atsakome labai greitai.


© 2017, Visos teisės saugomos