Vilma Liubeckienė

Apie mane

Psichologija yra mano antroji profesija - ilgai brandintas ir galiausiai realybe tapęs noras. Man tai yra daugiau nei profesija - tai savęs realizavimas, galimybė augti kartu su kitu žmogumi, pažinti jo pasaulį, tai įkvepiantis kelias, kuriuo einu jau keletą metų. 

Man 39m., esu klinikinė psichologė. Per pastaruosius 8 metus praktinės patirties įgijau Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje, Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centre, emocinės paramos tarnyboje "Jaunimo linija". Pirmoji mano profesija (ekonometrija), darbas tarptautinėse įmonėse bei gyvenimiška patirtis leidžia ne tik suasmeninti profesines psichologijos žinias, bet ir giliau suprasti kitus.

Pagrindinės specializacijos sritys:

  • emocinė savireguliacija (stresas, nerimas, panika, depresija, lėtinis nuovargis, pykčio protrūkiai/slopinimas);
  • santykių, vienišumo, bendravimo sunkumų klausimai;
  • autentiškas/nuoširdus buvimas su savimi ir kitais;
  • vidinio susipriešinimo (nepasitikėjimo savimi, perfekcionizmo) įveikimas;
  • savirealizacija, pasitenkinimas profesiniame gyvenime;
  • intymaus gyvenimo, seksualumo, santykio su savo kūnu klausimai;
  • psichologinių krizių įveikimas;
  • savižudybių prevencija.

Savo kvalifikaciją nuolat tobulinu įvairiuose seminaruose, konferencijose ir mokymuose. Priklausau Lietuvos psichologų sąjungai bei vadovaujuosi profesinės etikos kodeksu. Savo darbo kokybe rūpinuosi reguliariose supervizijose bei asmeninėje psichoterapijoje. 

Vedu mokymus savęs ir savo emocijų pažinimo, aktyvaus klausymo, tarpusavio santykių ir kitomis temomis. Svarbi gyvenimo dalis yra savanorystė - vedu mokymus žmonėms, teikiantiems emocinę paramą "Jaunimo linijoje".       

Tiek buvime su savimi gamtoje, meditacijoje, tiek santykyje su kitu žmogumi pastebiu, kad viskas prasideda ir baigiasi dabartinėje akimirkoje, nuoširdžiame buvime čia ir dabar - kūnu, protu ir siela. 

Kviečiu skirti laiko dėl savęs, kartu atrandant kelią nuo patiriamų sunkumų link didesnės pilnatvės. 

Konsultuoju suaugusius. Gyvai ir internetu. Lietuvių ir anglų kalbomis.

Konsultacijos trukmė 60 min, kaina 45 eur (keletą kartų per savaitę konsultuoju už socialinę kainą; jei aktualu, teiraukitės, ar šiuo metu yra tokia galimybė).

Laukiu Jūsų skambučio tel. 8 616 70109 arba žinutės el. paštu vilma@delsaves.lt arba parašykite čia.

Tai gali būti Jūsų pirmas žingsnis.
Parašykite mums!

Atsakome labai greitai.


© 2017, Visos teisės saugomos